اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری
 

صفحه اصلی

مدیریت

 
     

بخش هاي اصلي

صفحه اصلی

آرشیو اخبار

دانلود دفترچه ثبت نام

انتقادات

فیش حقوقی

شکایات

فرم پیشنهادات

مشاوره و هدایت شغلی


آموزشگاههای آزاد

ورود به پانل آموزشگاهها

معرفی آموزشگاهها

پرسش و پاسخ

فرمهای مدیر و مربی نمونه


آزمون

نتایج آزمون ادواری-سراسری

ثبت نام آزمون ادواری

نتایج آزمون


لیست مراکز

مرکز شهرکرد

مرکز بروجن

مرکز لردگان

مرکز فارسان

مرکز اردل

مرکز سورشجان

مرکز هفشجان

مرکز سامان


آمار


صفحات جانبی

Skip Navigation Links

نظرسنجی

بنظر شما آیا آموزشهای فنی حرفه ای با نیازهای روز بازار کار همخوانی دارد؟


نخبگان و استادکاران

در این قسمت از سایت که به معرفی  نخبگان آموزشهای فنی و حرفه ای و استادکاران  دارای مهارت خاص می پردازد لیست اسامی این عزیزان را جهت آشنایی بیشتر نوع مهارتشان درج می نمائیم

عزیزانی که تمایل به درج  اسامی  خود در این لیستها را دارند می توانند در قسمت  پیشنهادات و انتقادات درخواست خود را راسال نموده تا پس از بررسی اداره آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی و تائید توسط این اداره اسامی آنان در لیست مذکور درج گردد.

 

 

لیست مربیان المپیاد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان

ردیف نام و نام خانوادگی رشته
1 فرزانه محمدی مقدم خیاطی
2 خداکرم جعفری فناوری برودتی
3 فریدون فاضلی  کابینت ساز چوبی
4 فریبا مرادی شیرینی پزی
5 ایمان مختاری فر طراحی صفحات وب
6 نوید زمانیان شبکه های کابلی
7 محمود اشراقی  فناوری نرم افزار
8 منصور رمضانی نجاری درب و پنجره
9 سید جواد کاظمی طلاو جواهر ساز
10 اکبر شعله کاشی کاری
11 تیمور لله گانی فناوری اتومبیل
12 سعید خردمند جوشکاری
13 محمد باقر مولایی لوله کشی و گرمایشی
14 سید جلال سیدی فناوری برودتی
15 اکرم کاظم پور قالیبافی
16 مجتبی جلالی رباتیک
17 محمد علی قادری تراش cnc
18 هوشنگ خلجی تاسیسات الکتریکی
19 محمود آقایی کنترل صنعتی
20 افشین احمد پور جوشکاری
21 غلامرضا تبریزیان تکنولوژی اتومبیل
22 رضا جمشیدی کاشی کاری
23 نرگس حیدری قالیبافی
24 سید محمد مهدی آزاده کنترل صنعتی
25 بهزاد وهابی فناوری اتومبیل
26 بتول زندی فناوری نرم افزار
27 طیبه ابوطالبی خیاطی
28 محمد باقر کوهی لوله کشی و گرمایشی

 

 

 

لیست کارآموزان  المپیاد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری

ردیف نام و نام خانوادگی رشته
1 امین رئیسی الکترونیک صنعتی
2 سیبده مرضیه رضوی قالی بافی
3 طاهره خدابخشی قالی بافی
4 نسرین علیجانی خیاطی
5 فرزانه رئیسی خیاطی
6 سید رسول حسینی جوشکاری
7 علی کرمی جوشکاری
8 سید حیدر موسویان طلا و جواهر ساز
9 احسان فتاحی طلا و جواهر ساز
10 معصومه علیمردانی قنادی
11 داوود خوشنویس فناوری برودتی
12 آرزو حیدری طراحی صفحات وب
13 سید حامد میر احمدی تاسیسات الکتریکی
14 ایمان رضا پوران تاسیسات الکتریکی
15 خسرو قاسمی تراش cnc
16 حبیب رفیعیان کابینت ساز چوبی
17 بهنام رجب زاده درب و پنجره چوبی
18 میلاد یوسفی کنترل صنعتی
19 بهنام محمودی کاشیکار
20 حسن عابدی کاشیکار
21 احمد افخمی آجر چینی
22 یاسمن ستاکی تکنولوژی نرم افزار
23 محسن محمدی تکنولوژی نرم افزار
24 حمیدرضا رحمانی فن آوری اتومبیل
25 احسان قاسمی فن آوری اتومبیل
26 اکبر خلیلی تراش cnc
27 پیمان مختاری فرد تکنولوژی نرم افزار
28 فاطمه رحیمی طراحی صفحات وب
29 مرتضی کرمی جوشکاری
30 بهنام محمودی کاشیکار
31 تقی رئیسی مطلق کابینت ساز چوبی
32 آرش سربازی نجاری
33 علی خلجی کابینت ساز چوبی
34 علی نصیری نجاری درب و پنجره
35 محمد علی خدادادی کاربرد نرم افزار 
36 مهدی نظارتی زاده طراحی صفحات وب
37 مهین جلیل پیران قالی بافی
38 مهرداد سعیدی رباتیک
39 محمد رضا جمالزاده طلا و جواهر ساز
40 ابوذر علی میرزایی فناوری اتومبیل
41 مصطفی بهرامی فناوری برودتی
42 احسان صادقی  تراش cnc
43 احمد افخمی آجر چینی
44 احمدرضا پورزمان کنترل صنعتی
45 علی حجتی مکاترونیک
46 عباس جعفری مکاترونیک
47 محمد قائدی کابینت ساز چوبی
48 آرزو آزاد خیاطی
49 نسیم حیدری پشتیبانی شبکه
50 علی نصیری نجاری درب و پنجره
51 محمد رضا جمالزاده طلا و جواهرساز 
52 سید رضا موسوی نسب کاشیکار
53 بهرام اسدی فناوری اتومبیل
54 سید رسول حسینی جوشکاری
55 عبدالله همتیان  لوله کشی و گرمایشی
56 مصطفی بهرامی فناوری برودتی
57 علیرضا شبانیان رباتیک
58 امیر ارسلان خلیلیان رباتیک
59 حامد شاهوردی تراش cnc

 

 

 


پیغام  روز

 

 



جستجو


جستجو

اوقات شرعی


وضیعت آب و هوا


پیوندها



كليه حقوق اين سايت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری مي‌باشد.

طراحی و اجرا : استان چهارمحال و بختیاری